Překladatelská činnost a tlumočení – Ruský jazyk

Máme dlouholetou praxi a bohaté zkušenosti, a díky tomu můžeme nabídnout vysoce kvalitní překladatelské služby i jazykové korektury rodilým mluvčím, včetně tlumočení. Naší prioritou je vždy spokojený zákazník, což se projevuje individuálním přístupem k jeho požadavkům.

Jaké služby nabízíme:

  • Technické překlady z různých průmyslových odvětví strojírenství, zejména vodohospodářský průmysl, elektrotechnika a elektronika - návody k obsluze a údržbě, uživatelské příručky a manuály, servisní sešity, dílenské příručky, katalogy náhradních dílů, záruční podmínky, časové normy oprav, instruktáže, funkční popisy, specifikace, montážní instrukce, technické požadavky, technické normy a předpisy, výkresová dokumentace, kusovníky, technologické postupy, systémy řízení kvality, osvědčení o jakosti, bezpečnostní předpisy, kontrolní seznamy, směrnice, atesty, nařízení, vyhlášky, konstrukční zadání, přejímací protokoly, měřící a zkušební protokoly, výzkum a vývoj výrobků, testování a zkoušky, apod.
  • Náročné odborné a technické překlady patří mezi speciality naší firmy.
  • Neváhejte se na nás obrátit, cenovou nabídku Vámi požadované služby zpracujeme obratem.

Vypracované překlady Vám zpět zašleme na Váš e-mail, popř. na přání klienta předáme osobně nebo zašleme poštou. Termín vyhotovení dle požadavku