Plzeňská ZVS spol. s r.o. je společnost s českým kapitálem, která byla založena v roce 1996 třemi společníky Zdeňkem Zábranským, Václavem Husincem, Stanislavem Ionovem. Společnost se dlouhodobě věnuje poskytování služeb v oblasti zprostředkování obchodu, překladatelské činnosti, do ruského jazyka a logistickému poradenství. Díky štíhlé organizační struktuře dokážeme flexibilně reagovat na všechny požadavky našich klientů. Spokojený zákazník není jen prázdné heslo, ale základní stavební kámen naší filozofie. Pravidelné vyhodnocování kvalitativních KPI a spokojenosti klientů nás stále posouvá dál.

Všem zúčastněným stranám přizpůsobujeme proces tak, aby zcela vyhovoval jejich potřebám a stal se tak příjemnou součástí jejich života. Vytváříme nejlepší možné klima jak pro naše zákazníky, tak pro naše zaměstnance. Žádné procesy zbytečně nekomplikujeme, vyhledáváme vždy nejjednodušší a nejefektivnější cesty.

Díky našim bohatým zkušenostem v daných oblastech a přímé komunikace se zákazníky jsme schopni dosahovat požadovaných výsledků.

Jsme tu proto, abychom se postarali o Vaše požadavky a Vy se mohli zaměřit na Vaše podnikání.