Překladatelská činnost a tlumočení – Ruský jazyk

Máme dlouholetou praxi a bohaté zkušenosti, a díky tomu můžeme nabídnout vysoce kvalitní překladatelské služby i jazykové korektury rodilým mluvčím, včetně tlumočení. Naší prioritou je vždy spokojený zákazník, což se projevuje individuálním přístupem k jeho požadavkům.

Jaké služby nabízíme:

  • Technické překlady z různých průmyslových odvětví strojírenství, zejména vodohospodářský průmysl, elektrotechnika a elektronika - návody k obsluze a údržbě, uživatelské příručky a manuály, servisní sešity, dílenské příručky, katalogy náhradních dílů, záruční podmínky, časové normy oprav, instruktáže, funkční popisy, specifikace, montážní instrukce, technické požadavky, technické normy a předpisy, výkresová dokumentace, kusovníky, technologické postupy, systémy řízení kvality, osvědčení o jakosti, bezpečnostní předpisy, kontrolní seznamy, směrnice, atesty, nařízení, vyhlášky, konstrukční zadání, přejímací protokoly, měřící a zkušební protokoly, výzkum a vývoj výrobků, testování a zkoušky, apod.
  • Náročné odborné a technické překlady patří mezi speciality naší firmy.
  • Neváhejte se na nás obrátit, cenovou nabídku Vámi požadované služby zpracujeme obratem.

Vypracované překlady Vám zpět zašleme na Váš e-mail, popř. na přání klienta předáme osobně nebo zašleme poštou. Termín vyhotovení dle požadavku

Kontaktní / poptávkový formulář

Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:
Předmět dotazu:
Váš dotaz:
 

Kontakt

Plzeňská ZVS spol. s r.o.

V Malé Doubravce 22

323 00 Plzeň, Czech Republic

 

Zákaznická linka:

+420 736 229 391

info@plzenskazvs.cz

© 2016
Π